Зустріч учнів з членами громадської організації «Інвалідів Чорнобильців «Земляки»
26.04.2019
У гімназії «Троєщина» ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва відбулася зустріч учнів з членами громадської організації «Інвалідів Чорнобильців «Земляки» з нагоди 33-х роковин Чорнобильської трагедії.
Дата, 26 квітня 1986 року, змінила долю Кушнір Оксани Олександрівни та учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Кузьміна Івана Івановича назавжди.
Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Разом з тим були підняті важливі питання, які мають пам’ятати всі покоління.
Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.





































































