Зустріч учнів з членами  громадської організації «Інвалідів Чорнобильців «Земляки»

У гімназії «Троєщина» ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва відбулася зустріч учнів з членами  громадської організації «Інвалідів Чорнобильців «Земляки»  з нагоди  33-х роковин Чорнобильської трагедії.

Дата, 26 квітня 1986 року, змінила долю Кушнір Оксани Олександрівни та учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Кузьміна Івана Івановича назавжди. 

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Разом з тим були підняті важливі питання, які мають пам’ятати всі покоління.

Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.