Змагання з футболу на призи Клубу «Шкіряний м’яч»
24.04.2019
16 та 23 квітня 2019 року на футбольних полях ФК «Зміна» в Оболонському районі проходили міські змагання серед команд учнів 2008 року народження на призи Клубу «Шкіряний м’яч».
На змагання зібрались найсильніші команди з 10 районів міста Києва. Деснянській район на цьому турнірі представляла команда учнів гімназії «Троєщина».
Без жодної поразки команда провела увесь турнір. У фіналі долю золотих нагород вирішувала серія післяматчевих «пенальті», юні веснянці продемонстрували справжній командний дух, усю свою майстерність та вибороли перемогу. Переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами Київської філії Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти України та медалями і кубком від Федерації футболу міста Києва
Вітаємо директора школи Віктора Сафіуліна, учнів та вчителів із перемогою та бажаємо подальших успіхів.









































































