Змагання «Шкільна футзальна ліга»

         08-10 квітня 2019 року на базі Скандинавської гімназії Дарницького району міста Києва проводились міські змагання «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2018-2019 р.р.

         Переможці районного етапу змагань, учні cпеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 247 з поглибленим вивченням іноземних Деснянського району міста Києва, гідно виступили на цих змаганнях. Для визначення кращої команди, яка у травні буде представляти місто Київ у Всеукраїнському турнірі, команди зіграли по 5 ігор. На рахунку юних деснянців три  перемоги і одна поразка. У підсумку команда посіла друге місце, Кубок, срібні медалі і грамоти – все це юні футболісти привезли до рідної школи.

         Вітаємо директора школи Т. Вишневську, вчителів та учнів і бажаємо подальших перемог.