Вихованці КДЮСШ № 14 вдало виступили на Молодіжному чемпіонаті України з боротьби самбо та бойового розділу самбо  

 

З 1 по 3 лютого 2019 року у Херсоні відбувався молодіжний чемпіонат України (до 18 і до 20 років) з боротьби самбо та бойового розділу самбо.

Близько 450 спортсменів України гостинно прийняв універсальний зал Херсонського вищого училища фізичної культури.

У складі збірної столиці в змаганнях взяли участь вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 14 Деснянського району міста Києва.

Протягом трьох днів спортсмени виборювали право увійти до складу збірної країни, яка в квітні захищатиме кольори українського прапору на чемпіонаті Європи.

За результатами змагань перше місце у командному заліку здобула команда міста Києва, а деснянки  Новицька Катерина та Ахалая Саломе ввійшли до складу збірної команди України.

Також вихованці КДЮСШ вибороли наступні місця:

І місце

Кабанець Дмитро,

Панюхно Євген (бойовий розділ),

Новицька Катерина,

Ахалайя Саломе,

ІІ місце

Степаненко Геннадій,

Молодик Сергій (бойовий розділ),

Новицька Валентина,

Трачук Марія,

ІІІ місце

Іскендеров Джафаров,

Глущенко Володимир,

Камінський Костянтин,

Когутко Богдан,

Арнаутов Дмитро,

Мельковська Ганна,

Черненко Валерія,

Панюхно Євген,

Молодик Сергій.

Вітаємо юних спортсменів та тренерів-викладачів Мішкоя Сергія Олександровича, Чесебієва Біслана Меджидовича!