Вихованці ДЮСШ № 23 срібні призери Чемпіонату міста Києва з тенісу

З 19 по 22 квітня 2019 року на кортах Льодового стадіону  відбувся Чемпіонат міста Києва з тенісу серед юнаків та дівчат до 10 років та до 12 років.

У змаганнях взяли участь 145 юнаків та 127 дівчат спортивних шкіл та клубів столиці.

Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи № 23 Деснянського району міста Києва у важкій безкомпромісній боротьбі стали срібними  призерами Чемпіонату:

до 10 років:

  • Анюхін Валерій,

тренер-викладач –  Анюхін Валерій Валерійович;

до 12 років:

  • Апарін-Алауі Роберт,

тренер-викладач –  Затулко Валерія Володимирівна.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів-викладачів і бажаємо подальших перемог!