Вихованці ДЮСШ № 23 срібні призери Чемпіонату міста Києва з тенісу
02.05.2019
З 19 по 22 квітня 2019 року на кортах Льодового стадіону відбувся Чемпіонат міста Києва з тенісу серед юнаків та дівчат до 10 років та до 12 років.
У змаганнях взяли участь 145 юнаків та 127 дівчат спортивних шкіл та клубів столиці.
Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи № 23 Деснянського району міста Києва у важкій безкомпромісній боротьбі стали срібними призерами Чемпіонату:
до 10 років:
- Анюхін Валерій,
тренер-викладач – Анюхін Валерій Валерійович;
до 12 років:
- Апарін-Алауі Роберт,
тренер-викладач – Затулко Валерія Володимирівна.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів-викладачів і бажаємо подальших перемог!








































































