Всесвітній день здоров’я у закладах освіти Деснянського району

Щороку 7 квітня, в день заснування Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), відзначають Всесвітній день здоров’я, цьогорічний девіз якого: «Побудуємо більш справедливий, більш здоровий світ!».
Тож в рамках проведення Тижня «Здорова нація-сильна держава» для шестикласників Ліцею № 39  проведено годину спілкування «Ми – за здоровий спосіб життя», учні початкових класів у ЗЗСО №307 долучилися до віршованого флешмобу «Здоровим Будь», година спілкування з психологом у шестикласників ЗЗСО №282 пройшла під назвою «Моє здоров’я в моїх руках».
Учні дізналися багато корисної інформації про те, що в наш час здоров’я – це не просто відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.
Особливо важливі для формування здорового способу життя уроки фізкультури – це час, коли можна впливати на ментальний, емоційний та фізичний стан учнів, допомагаючи їм розкрити свій потенціал та розвивати важливі життєві навички. Так вважають у початковій школі «Вікторія»,  прагнучина кожному уроці фізкультури створити сприятливу атмосферу для вільного самовираження учнів через рух, сприяючи формуванню здорового тіла і духу.
В учнів 4-А класу ЗЗСО №250  відбулися Олімпійські ігри – 2024,  причому задоволення від спортивного свята отримали не лише діти, а й батьки, які активно долучилися!
Педагоги початкової школи №322 також активно впроваджують здоров’язберігаючі технології восвітній процес: з метою створення сприятливого середовища для збереження здоров’я учнів, формування здорової особистості, застосовують доволі розповсюджену  кольоротерапію. Перший день – зелений, і він проходить під гаслом «Понеділок – день зелений, ніжний, лісовий, приємний».
Тож бажаємо всім нам міцного здоров’я, сил, енергії та бадьорості духу, нехай настрій завжди буде хорошим, бойовим і позитивним!