Воркшоп з парламентської громадянської просвіти «Молодші 18: Ми – законотворці».

Яскраво та насичено пройшов інтерактивний воркшоп з парламентської громадянської просвіти «Молодші 18: Ми – законотворці», організований Програмою USAID «РАДА: наступне покоління» у співпраці з Освітнім центром Верховної Ради України та партнерами ГО «Агенція розвитку освітньої політики».  Приємно відзначити, що у цьому івенті взяли активну участь учні ЗЗСО №306 Деснянського району Максим Веремій та Анна Непийпа.

Неймовірні враження, цінний досвід та емоції отримали учасники заходу   під час інтерактивного воркшопу із народними депутатами та обговорення результатів імітаційного законотворення під час гри, молодь захопила  інтерактивна вправа-моделювання бюджетного процесу в комітетах парламенту, яку провів Освітній центр Верховної Ради України, хвилюючою для старшокласників стала участь у фокус-групі щодо моделювання законотворчості Європарламенту.

Ділиться враженнями Максим Веремій: «Вдячний організаторам, які змогли так структуровано і цікаво розповісти нам про законодавчі процеси, зараз це як ніколи важливо, адже кожен із нас – це Україна!», Анна Непийпа зазначає: «Можливість приміряти  роль депутата – це беззаперечно, досвід, який має отримати якомога більше української молоді. Купа емоцій та запал в очах в учасників нашої фокус-групи – це все завдяки цікавим лекціям, запитанням та симуляційній грі з моделювання бюджетного процесу!».

Дуже приємно бачити, як у нашій країні попри всі труднощі воєнного часу молодь продовжує розвиватися та йти в ногу з часом, проводячи такі цікаві  івенти.

Участь у воркшопі – це чудовий досвід в оточенні чудових людей!