Володимир Невіжин – бронзовий призер Міжнародного турніру з настільного тенісу

У період з 07 по 13 листопада 2022 року в місті Сенек, Словаччина (Senec, Slovak Republic) відбувся Міжнародний турнір з настільного тенісу WTT Youth Contender Senec 2022.

Участь у турнірі взяв і вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи № 23 Деснянського району міста Києва Володимир Невіжин, який виборов бронзову нагороду на міжнародному Контендері в Словаччині!

Український спортсмен продемонстрував бездоганний результат у поєдинках проти європейських тенісистів. Володимир дійшов до півфіналу, в якому поступився китайському спортсмену із Тайбея.

Однак турнір дав Володимиру відмінний досвід боротьби з кращими однолітками у світовому настільному тенісі!

Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації пишається своїми спортсменами та бажає Володимиру подальших успіхів та невпинного зростання у своїй майстерності!