Проте поміж повітряних тривог, сумних звісток, життя продовжується, діти народжуються, ростуть, навчаються, дорослішають, формуються як громадяни.
Так, нещодавно відбулася зустріч здобувачів освіти СШ № 23 Деснянського району з військовослужбовцями Національна гвардія України України. Це була не просто зустріч, а дружнє спілкування, обмін щирістю, хочете – родинне свято, або ж знайомство з подальшою перспективою на міцну дружбу, яке присвячене 26 березня – Дню Національної Гвардії України.
Для військових юнаків та юнок школярі та вчителі підготували концерт, який був просякнутий теплом, патріотизмом, любов’ю, а гості закладу в свою чергу поділилися безцінними знаннями з надання першої медичної допомоги
Також малечі (як і дорослим) було цікаво потримати в руках амуніцію захисників, насолодитися затишком від обіймів та розповідей… Наприкінці діти передали військовим подарунки від шкіл (учнів, батьків, учителів) Деснянського району, котрі брали участь у патріотичній грі-квесті «УкрЛенд»
Особливо зворушливим був момент передачі захисної сітки, яку плели близько сотні дитячих рук, завдяки вкладеному теплу в яку, вона стане ще непомітнішою для ворога. Це не просто корисна річ, що стане в нагоді нашим хлопцям та дівчатам на передовій, а своєрідний оберіг, плетиво добра й любові
Такий формат і атмосфера зустрічі має неабияку цінність, бо обмін корисною енергією між дітьми і військовими акумулює почуття спільного великого патріотизму, спільного внеску в Перемогу, велику любов до нашого спільного дому – України!
Освітяни Деснянщини ще раз вітають військовослужбовців Національної Гвардії України з їхнім святом! Бажаємо міцного здоров’я, Божого захисту й швидкої Перемоги над ворогом!
З любов’ю та надією на подальші щасливі зустрічі під мирним небом звільненої України!