В ГОСТЯХ У ЛЕСІ ВОРОНИНОЇ

«Я б попросила Золоту Рибку,

щоб з нашого життя зникло

хамство і жорстокість,

щоб люди жили за законом:

не роби іншим того,

що не хочеш, щоб зробили  тобі».    

Леся Воронина

 

26 квітня 2019 року 5а клас школи І-ІІІ ступенів № 212 разом із класним керівником Яковенко Т.С. відвідали дитячу бібліотеку імені Ю.Гагаріна, де відбулася зустріч  із знаменитою Лесею Ворониною,  українською письменницею, перекладачкою, журналісткою, членом Асоціації українських письменників. Під час зустрічі діти ставили цікаві питання письменниці, адже їх так цікавило все про неї – і життя, і творчість, і ким були батьки, і як навчалась та який предмет був улюбленим, і як стала письменницею, і чому саме дитячою? Леся Анастасіївна розповіла учням, яким цікавим було її життя, як любила вона мандрувати Україною та спускалася на байдарках польськими річками, як любила навчатися у школі, а улюбленим заняттям у вільний час було читання. А нещодавно закінчила упорядковувати вірші свого чоловіка, Євгена Гуцала, творчість якого теж вивчається у школі. Ця цікава зустріч була дуже корисною для малят, вони надовго запамятають слова та поради мудрої дитячої письменниці – Лесі Ворониної. Творчої наснаги і успіхів  Вам, пані Лесю! Дякуємо за чудову зустріч!