Представники закладів освіти зможуть подати заявку на Wi-Fi в укриттях через онлайн-форму bit.ly/3zz9jxT.
«Укриття в закладах освіти – основна вимога для очного навчання в умовах війни. Щоб знизити рівень стресу під час повітряної тривоги, ми повинні забезпечити належні умови в укриттях. Наявність інтернету є однією з них. Наразі спостерігаємо активну синергію в роботі над підготовкою до навчального року. Вдячний партнерам за ініціативу та підтримку сфери освіти», – зазначив генеральний директор директорату цифрової трансформації МОН Дмитро Завгородній.
Всіх охочих провайдерів і представників соціально відповідальних компаній ми закликаємо долучитися, для цього необхідно заповнити форму bit.ly/3QdlQh0.