Учителі та учні Деснянського району долучилися до Всеукраїнського уроку з кібербезпеки
01.11.2023
Традиційно в жовтні у США, Європі та багатьох інших країнах, відзначають місяць кібербезпеки.
Всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки “Я. Безпека. Простір”, який підготували фахівці Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, переглянули 31 жовтня 2023 року учителі та учні Деснянського району міста Києва.
Увагу учнів звернули на небезпеки, що існують у кіберпросторі, адже війна триває не лише на фронті, але й у світовій Інтернет-мережі. Під час уроку було висвітлено питання про те, як хакери, зокрема російські, можуть використовувати українську молодь у своїх цілях; наголошено на важливості дотримання правил безпечного користування інтернетом. Учасники Всеукраїнського уроку не лише отримали нові знання, а й пройшли тест з кібербезпеки.
Учні вкотре переконалися, що у кібервійні немає кордонів, і кожен з нас може стати мішенню для ворога в кіберпросторі.
Тому про це потрібно пам’ятати і бути уважними, адже кібергігієна може врятувати наші особисті дані, наші гаджети від неправдивої інформації, захистити себе і своїх близьких від кіберзагроз.











































































