«Учнівське самоврядування як основа формування комунікаційного потенціалу та відповідальності майбутніх лідерів. Шляхи до успіху»

«Лідерство – це мистецтво спонукати людей

робити те, що потрібно, причому робити це із задоволенням».

Dwight David Eisenhower

 

14 грудня 2018 року у школи І-ІІІ ступенів № 249 Деснянського району міста Києва відбулась районна конференція заступників директорів з виховної роботи ЗЗСО Деснянського району,  лідерів рад учнівського самоврядування та педагогів організаторів ЗЗСО «Учнівське самоврядування як основа формування комунікаційного потенціалу та відповідальності майбутніх лідерів. Шляхи до успіху».

Основною метою конференції було сформувати  в лідерів учнівського самоврядування почуття відповідальності, свідомого ставлення до участі кожного у вирішенні важливих справ шкільного життя, оволодіння наукою управління, сприяти реалізації інтересів, можливостей, бажань дітей різносторонньо розвиватися, самовдосконалюватися, самореалізовуватися на благо собі, своїм ровесникам, школі, власній родині, своїй Батьківщині, народові України.

На конференції розглядались питання:

  • Учнівське самоврядування як основа формування соціальної компетентності / доповідач: Присяжнюк Л.М., заступник директора з виховної роботи спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук.
  • День учнівського самоврядування в школі /доповідач: Литвин Віталіна, лідер спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук.
  • Виховання лідерів майбутнього та досвід співпраці з громадськими організаціями / доповідач: Шиш С.А., заступник директора з виховної роботи школи І-ІІІ ступенів №249 Деснянського району міста Києва
  • Більше Скаутингу дітям України / доповідач: Шубіна Ю.О., соціальний педагог школи І-ІІІ ступенів №249, дорослий лідер Скаутського формування Всеукраїнської громадської організації «Національна Організація Скаутів України».

Учасники конференції взяли активну участь у мотивуючому тренінгу «Сходинками лідерства», який ґрунтувався на спільних цінностях, довірі, повазі один до одного. Кожен з учасників висловив власне бачення до таких важливих для нас усіх питань, якими ж мають бути  «Найкращий учень ХХІ ст.»,  «Найкращий вчитель ХХІ ст.», «Найкращі батьки ХХІ ст.». На завершення конференції на всіх учасників чекала заключна рефлексія, яка створила всім чудовий настрій та залишила яскраві враження.