Участь деснянців у семінарі-практикумі на тему: «Використання музейного простору в освітньому процесі «Нової української школи»
18.03.2019
15 березня 2019 року заступники директорів з виховної роботи та керівники музеїв етнографічного напряму закладів освіти Деснянського району міста Києва взяли участь у семінарі-практикумі на тему: «Використання музейного простору в освітньому процесі «Нової української школи». Захід було організовано та проведено КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» у Національному музеї народного декоративного мистецтва.
Семінар-практикум перетворився у цікаву, пізнавальну, феєричну, душевну, динамічну зустріч людей, об’єднаних спільною метою, відданих своїй справі.
Керівник музею «Українська світлиця» школи І-ІІІ ступенів № 294 Деснянського району міста Києва Альона Білогубець розповіла про історію створення музею, його експозицію, про використання експозиції в освітньому процесі «Нової української школи», про участь у проекті «Музейна витинанка» (система тематичних заходів народознавчого спрямування для учнів 6-7 класів) та про активізацію роботи музею через взаємодію з іншими музеями закладів освіти району.
Учасники заходу висловлюють вдячність організаторам семінару-практикуму за дієві поради, створення теплої атмосфери, надану можливість спілкування з однодумцями.













































































