У рамках тижня екології учні школи № 212 мали змогу познайомитися з виконавчим директором центру екологічних ініціатив “Екодія” Іриною Ставчук

ПРИРОДАЦЕ НАЙКРАЩА З КНИГ,

НАПИСАНА НА ОСОБЛИВІЙ МОВІ. ЦЮ МОВУ ТРЕБА ВИВЧАТИ!

Природа – це вічне життя, становлення і  рух. Природа не визнає жартів, вона завжди  правдива,  завжди серйозна, завжди сувора; вона завжди права; помилки ж і омани виходять   від людей. Природа – творець всіх творців.

І. Гете

Проблеми екології, які хвилюють більшу частину суспільства, не залишили байдужими й учнів школи І-ІІІ ступенів № 212.  У рамках тижня екології, який проходить з 15.04 по 19.04.2019 року, учні 8-А класу разом з класним керівником Комарницькою Надією Геннадіївною мали змогу познайомитися з виконавчим директором центру екологічних ініціатив “Екодія” Іриною Ставчук. Зустріч відбулася 16.04.2019 року в стінах бібліотеки ім.Ю.Гагаріна.

Еколог розповіла, що температура на планеті підвищилась на 1 градус — здається, що це несуттєві зміни…Учені, які знають факти, розуміють — це катастрофічний тренд, адже середня температура нашої планети не змінювалась останні 800 тисяч років. Наочно показала: до чого можуть призвести такі зміни  клімату, а головне, як  кожен з нас може позитивно вплинути на цей процес. Діти були залучені до цікавої розмови, кожен мав можливість висловити свої думки та запропонувати способи вирішення екологічних проблем, які є на планеті. Пояснила, що чекатиме людство через 30 років, якщо ми і надалі дотримуватимемося такої політики по відношенню до екосистеми. Діти були вражені почутим і замислились над можливими шляхами вирішення цих питань.