Турнір з футболу «Кубок Валерія Лобановського»

На днях завершився турнір з футболу «Кубок Валерія Лобановського» для команди 2012 року народження КДЮСШ №14.

Перший день:

КДЮСШ-14 — ФК «Матадор»

Перемогли 2:0

ФК «Динамо» — КДЮСШ-14

2:0

Другий день:

ФК «Козак» — КДЮСШ-14

1:1

КДЮСШ-14 — ФК «Зміна». Гра 1/4 Silver Leauge.

0:1

Третій день:

КДЮСШ-14 — ФК «Вишгород». Гра 5-8 місце Silver Leauge.

0:1

КДЮСШ-14 — ФК «Кривбас». Гра 7-8 місце Silver Leauge.

0:1

Три дні шаленого футбольного запалу, шість сильних матчів, неймовірні емоції. Це був крутий досвід, який точно піде на користь кожному юному футболісту.

За результатами команда КДЮСШ №14 посіла 7 місце в турнірній таблиці Сільвер Ліги. Це непоганий результат! Хлопці протягом всього турніру викладалися на повну та показували високий рівень гри. Згуртовані, амбітні, впевнені. Значно прогресували за останній місяць, і точно мають всі шанси у майбутньому вийти у фінал.

Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації бажає натхнення і нових спортивних досягнень у майбутньому вихованцям та тренерам-викладачам Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 14 Деснянського району міста Києва

Разом до ПЕРЕМОГИ!