Тільки вперед до перемог!

17 травня 2023 року в столичному легкоатлетичному манежі проходив чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років.

На татамі змагалися за медалі у 18 вагових категоріях більше 500 дзюдоїстів з 22 регіонів України, серед яких були чемпіони і призери всеукраїнських чемпіонатів. Дзюдо – олімпійський вид спорту, тому конкуренція тут надзвичайно висока.

На урочистому відкритті були присутні відомі спортивні особистості. Почесні гості привітали учасників, подякували нашим захисникам та захисницям за можливість проводити змагання, а також побажали успіху та перемоги юним дзюдоїстам

Серед представників збірної команди Києва були і наші деснянці – вихованці КДЮСШ № 14.

СРІБЛО змагань виборов ПОСВЯЩЕННИЙ АРТУР у ваговій категорії до 42 кг .

За крок до бронзової медалі була ХІМЧИК МИРОСЛАВА, яка посіла 5 місце.

САХАРОВ Нікіта, ШИПУЛІН Ілля, ЗАВАЛЬНИЙ Максим, ПУСЄВ Богдан , ЧЕМОХОВА Кіра показали гідну боротьбу, провели по 2-3 сутички запеклої боротьби, в яких продемонстрували гарну техніку.

Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації вітає юного дзюдоїстів та їхнього тренера-викладача Халматову Д.Д. з гідним виступом та бажає наступних перемог на татамі!