Свято «Ідемо колядувати, добру звістку сповіщати» у ЗДО №34 “Оріяна”

Настав місяць січень, про який у народі кажуть: „Скільки днів – стільки й свят”.

На січень припадає найбільше свят. Це різдвяні свята, які тривають з 7 по 19 січня. В цей період в ДНЗ№34 «Оріяна» вихователі з дітьми  вивчали колядки, щедрівки, засівальні пісні, розповідали про звичаї та обряди проведення  різдвяних свят. 14 січня 2019 року було проведене свято «Ідемо колядувати, добру звістку сповіщати». яке  стало традицією і кожен рік збагачується здобутим досвідом роботи з українознавства.

Наш колектив продовжує вводити дошкільнят у чудовий світ народних традицій та обрядів.

Із святом величним, із святом довічним

  Вас вітаємо  нині ми в Україні!

          З ним приходить радість в кожну хату, всюди

Як в часи минулі, знов святкують люди.

 

Святкують радість, що Христос родився,

  Що в яслах на  сіні він для нас явився

В святковий цей вечір, в щасливу годину

       Вітаємо Вас і  усю нашу Україну.