Світла пам’ять Герою України

Відкриття меморіальної дошки випускнику закладу освіти, захиснику України Сергію Ігоровичу Шигоцькому (позивний «Танцор»), який віддав своє життя за свободу та незалежність нашої держави, відбулося у школі №321 Деснянського району міста Києва.

Пам’ять про Героїв є невід’ємною частиною нашої історії, національної свідомості та вдячності тим, хто став на захист України у найважчий для неї час. Встановлення меморіальної дошки − це знак глибокої шани, поваги та вдячності воїну, який мужньо боронив рідну землю.

У заході взяли участь представники Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, зокрема голова району Максим Бахматов та його заступник Кирило Бойко, рідні, друзі та близькі Героя, педагогічний колектив та учні школи. Право відкрити меморіальну дошку було надано дружині захисника.

Життя людини − найвища цінність. А життя, віддане за Батьківщину, набуває особливого, величного змісту. Відтепер пам’ятна дошка щодня нагадуватиме учням, педагогам і батькам про мужність, самопожертву та незламність українських воїнів, завдяки яким ми маємо можливість жити, навчатися та працювати у вільній Україні.

Світла пам’ять Герою України.