Семінар для педагогів-організаторів закладів освіти

В рамках Декади партнерства та комунікацій “Творимо майбутнє разом” 22.02.2023 Центром дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва було проведено семінар для педагогів-організаторів закладів освіти району. Під час семінару увага приділялася розгляду таких питань:

  • як покращити дозвілля школярів у період військового часу?;
  • проведення районних заходів, спрямованих реалізації основних індикаторів ефективності, визначених у Стратегії національно-патріотичного виховання учнів та учнівської молоді;
  •  умови проведення районних заходів (березень- травень 2023 року).

Наприкінці зустрічі педагоги надихнулись краєзнавчою бесідою-екскурсом від методиста ЦДЮТ Євгенії Тарасенко та отримали запрошення відвідати разом зі школярами зразкові музеї закладу позашкільної освіти “Війна у фронтових долях земляків” та “Хата моєї бабусі.”