Семінар для педагогів-організаторів закладів освіти
24.02.2023
В рамках Декади партнерства та комунікацій “Творимо майбутнє разом” 22.02.2023 Центром дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва було проведено семінар для педагогів-організаторів закладів освіти району. Під час семінару увага приділялася розгляду таких питань:
- як покращити дозвілля школярів у період військового часу?;
- проведення районних заходів, спрямованих реалізації основних індикаторів ефективності, визначених у Стратегії національно-патріотичного виховання учнів та учнівської молоді;
- умови проведення районних заходів (березень- травень 2023 року).
Наприкінці зустрічі педагоги надихнулись краєзнавчою бесідою-екскурсом від методиста ЦДЮТ Євгенії Тарасенко та отримали запрошення відвідати разом зі школярами зразкові музеї закладу позашкільної освіти “Війна у фронтових долях земляків” та “Хата моєї бабусі.”






































































