Пишаємось учями, які здобули максимальні 200 балів з НМТ!

Вітаємо випускників закладів загальної середньої освіти Деснянського району, які отримали максимальні 200 балів з окремих предметів під час Національного мультипредметного тесту!

Радіємо, що 24 учні із 8-ми закладів  загальної середньої освіти Деснянського району під час НМТ отримали 200 балів: найбільше з математики (13 учасників) та англійської мови (10  учасників).

З приємністю відзначаємо, що у трьох закладах освіти району є учні, які цього року склали тестування на 200 балів з двох предметів: по одному учаснику у ЗЗСО № 307, 251 та двоє випускників гімназії «Києво-Могилянський колегум».

Попри війну, заняття в укриттях, підготовку і проведення мультипредметного  тесту в умовах повітряних тривог, випускники зуміли сконцентруватися і показати високий результат!  

Дякуємо педагогам, батькам та учням 11-х класів за цілеспрямовану працю та вагомі досягнення під час складання  Національного мультипредметного тесту: гімназія «Троєщина» (11 учасників отримали 200 балів), ЗЗСО № 250 (3 учасника), гімназія «Києво-Могилянський колегум» (3 учасника), ЗЗСО №282 (2 учасника), ЗЗСО №№  202, 251, 307, 313 – по одному учню-200-бальнику!

Бажаємо всім випускникам успішного вступу до омріяних закладів вищої освіти! З таким наполегливим поколінням обов’язково Переможемо!