Підтримка і вдячність військовим, які проходять лікування та реабілітацію у медичних закладах столиці
18.03.2024
В рамках співробітництва Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації з відділом цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України, учні столичної школи №249 завітали до військового лікувального закладу з метою підтримки та виявлення вдячності військовим, які день за днем борються за наше майбутнє. Ця ініціатива стала не лише приємною неочікуваною зустріччю для військових, а й ще раз показала школярам важливість військової служби та потребу в підтримці тих, хто ризикує життям за безпеку нашої країни.
Під час візиту школярі захоплено слухали історії бійців, передали свої подарунки та висловили слова підтримки. Для багатьох дітей це було першою зустріччю з воїнами, і вони з особливим захопленням слухали їхні розповіді. Важливою частиною візиту стало спілкування з лікарями та медичним персоналом, які розповіли про процес лікування та важливість психологічної підтримки для військових.
«Такі зустрічі свідчать про те, що молодь може впливати на формування свідомості суспільства та підтримку тих, хто зробив величезний внесок у безпеку і мир країни. Подібні ініціативи не лише сприяють зміцненню взаєморозуміння та підтримки військових, а й формують громадянську свідомість та відповідальність у молодого покоління», – наголосила т.в.о. начальника відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ підполковник Алла Клачко.
Лідери учнівського самоврядування школи № 308 Деснянського району, за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України, також відвідали військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію у медичних закладах столиці.
У військових шпиталях, де лікарі, медсестри та інший медичний персонал, працюють на межі можливостей, несучи тягар війни, подяка стає важливим елементом духовної підтримки та мотивації. «Під час цих візитів діти мають можливість виявити свою підтримку тим, хто віддає саме найцінніше за безпеку країни. Це розвиває у старшокласників почуття емпатії та поваги до військовослужбовців», – прокоментувала зустріч т.в.о. начальника відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ підполковник Алла Клачко.
А дружня ліцейна родина педагогів та батьків Ліцею №39 передала допомогу реанімаційному відділенню: кожному захиснику сказали «дякую!», подарували дитячі малюнки, листи, талісмани та листівки, які зігріваютимуть їх серця і налаштовуватимуть на швидке одужання. Адже військові, які потрапляють до лікувальних закладів після бойових дій, заслуговують на особливу увагу і вдячність, тому важливо пам’ятати, що подяка не лише підіймає настрій та мотивацію військових, але й сприяє відновленню здоров’я.
Сьогодні кожен, допомагаючи захисникам, робить великий внесок у Перемогу, але коли це роблять першокласники, то це взагалі неоціненно!
Маленькі українці ЗЗСО №292 теж зробили велику справу, зібрали солодкі та корисні подарунки нашим захисникам. Нехай теплі дитячі долоні зігріють кожного!
Разом до Перемоги!





















































































