Перша перемога зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Маргаритка» у новому році

Перші вихідні березня принесли чудові новини. Вихованці зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Маргаритка» (керівник Олена Ярощук) Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті та Незламні» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Конкурс відбувся у місті Києві в маркет-моллі «Даринок».

На учасників чекала: чудова сцена з великим світлодіодним екраном, професійне журі з відомих артистів та діячів культури, величезний нагородний і призовий фонд.

Творчий потенціал вихованців ансамблю «Маргаритка», підтримка батьків вибороти звання лауреата І премії

Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації вітає ансамбль з першою в цьому році перемогою та бажає натхнення та нових творчих досягнень.

          Разом до ПЕРЕМОГИ!