«Оновлений Санітарний регламент: важливі зміни для закладів дошкільної освіти»

У школі № 251 імені Хо Ши Міна відбулася нарада для керівників та медичних сестер закладів дошкільної освіти Деснянського району за участі начальника управління освіти Оксани Хомич.

До заходу було залучено фахівця з дезінфекційної медицини ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Під час наради обговорили питання оновленого Санітарного регламенту для закладів дошкільної освіти, а також зміни в законодавчій базі у сфері санітарного законодавства в закладах освіти.

Захід проведено в рамках Тижня громадського здоров’я з метою підвищення обізнаності працівників освітньої сфери щодо актуальних санітарно-гігієнічних вимог та створення безпечного освітнього середовища для дітей.