Онлайн-семінар з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

28.02.2023 року Управлінням освіти було проведено онлайн-семінар для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Деснянського району міста Києва з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки.
Під час онлайн-семінару були розглянуті актуальні питання щодо організації роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, попередження та профілактики дитячого та виробничого травматизму в закладах освіти в умовах воєнного стану, проаналізовано стан травматизму за підсумками 2022-го року, акцентовано увагу на роботі, яку повинен здійснювати кожний керівник закладу освіти з метою створення умов для збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу. Також були надані рекомендації щодо створення та забезпечення функціонування класів безпеки в закладах освіти.