Нове місто – нова перемога!

9 березня 2019 року народний художній колектив спортивно – хореографічний ансамбль «Серпантин» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва відвідав нове  для колективу місто –  Вінницю, де взяв участь у  IV Міжнародному фестивалі-конкурсі «Мамине щастя».  

У цьому фестивалі ансамбль досягнув неймовірних результатів: два І місця  та дві нагороди Гран Прі!

Окрім концертного виступ, діти з педагогами та батьками змогли насолодитися теплою весняною погодою та прогулятися мальовничими вуличками Вінниці.