Нове місто – нова перемога!
15.03.2019
9 березня 2019 року народний художній колектив спортивно – хореографічний ансамбль «Серпантин» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва відвідав нове для колективу місто – Вінницю, де взяв участь у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі «Мамине щастя».
У цьому фестивалі ансамбль досягнув неймовірних результатів: два І місця та дві нагороди Гран Прі!
Окрім концертного виступ, діти з педагогами та батьками змогли насолодитися теплою весняною погодою та прогулятися мальовничими вуличками Вінниці.













































































