Нова сторінка в історії учнівського самоврядування Деснянського району!

Днями відбулася важлива подія для активної молоді району − вибори Президента Ради лідерів учнівського самоврядування. За результатами відкритого та чесного голосування новим лідером великої учнівської родини став учень школи І-ІІІ ступенів № 270 Деснянського району міста Києва Олексій Лігус.

Щиро вітаємо Олексія з цією відповідальною місією! Бажаємо наснаги, мудрих рішень, успішної реалізації ідей та нових досягнень.

Також висловлюємо повагу іншим кандидатам − Ростиславу Шабашу та Станіславу Дудці. Конкуренція була гідною, а кожен із вас продемонстрував активну громадянську позицію, лідерські якості та прагнення змінювати життя учнівської спільноти на краще.

Бути лідером − це не лише про статус, а насамперед про відповідальність, щоденну працю, вміння чути інших та сміливість діяти. Попереду на Раду лідерів чекає багато цікавих проєктів, нових викликів і спільних перемог.

Рушаймо до змін разом!