«Не дай нам Бог забути, який сьогодні день»

8 травня 2019 року у Деснянському районі відбулися урочисті церемонії покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам у селищі Троєщина та до Обеліску «Слави» на території парку «Деснянський».

До урочистих заходів долучилися представники педагогічних колективів та  учні закладів загальної середньої освіти № 278, 249, 250.

Школярі привітали учасників церемонії покладання квітів та подарували «Маки пам’яті», виготовлені учнями закладів освіти району.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять загиблих у Другій світовій війні.