Навчаються майбутні освітні управлінці
30.01.2024
В січня 2024 року відбулися чергові онлайн заняття у Школі освітнього менеджменту заступників директорів закладів освіти Деснянського району.
З організацією командної взаємодії учасників освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти ознайомила слухачів доцентка кафедри управління, кандидатка наук з державного управління факультету економіки та управління Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Панченко Алла Гнатівна, яка не лише висвітлила теоретичні аспекти партнерської взаємодії, а й залучила учасників заняття до активного обговорення аспектів педагогіки партнерства НУШ, спонукала до усвідомлення необхідності поглиблення знань з освітнього менеджменту.
Учасники Школи освітнього менеджменту отримали на цих заняттях не лише актуальну інформацію з управлінської діяльності керівника освітнього закладу, а й презентаційні матеріали, щоб застосувати набуті знання у практичній діяльності.














































































