Навчання з пожежно-технічного мінімуму для керівників та відповідальних за протипожежну безпеку закладів освіти

Навчання з пожежно-технічного мінімуму для керівників  та відповідальних за протипожежну безпеку закладів освіти Деснянського району міста Києва відбулося 09 та 10 листопада 2022 року на базі спеціалізованої школи I-III ступенів № 251  імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови та «Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням української мови –гімназія № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького».

Під час навчання обговорили питання:

протипожежної безпеки, алгоритму дій в разі виникнення  пожежі, належному веденню документації з пожежної безпеки

 перевірці планів евакуації, відпрацюванню навчальних евакуацій на випадок надзвичайної ситуації та  практичному користуванню вогнегасниками.