Наближаємо перемогу разом
15.11.2022
Протягом 12-13 листопада 2022 року вихованки відділення художньої гімнастики Дитячо-юнацької спортивної школи № 18 Деснянського району міста Києва взяли участь у Благодійному чемпіонаті з художньої гімнастики “Спорт, музика та грація – Крок до перемоги”, що проходив у місті Києві.
Всі кошти юні спортсменки перерахували на допомогу ЗСУ !
Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації вітає наших гімнасток з призовими місцями і дякує за активну громадську позицію.
Разом до ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!











































































