Можна сказати, що навчання у розпалі!

Ми сподіваємося, що учні звикли до режиму, наші шкільні коридори повні галасу, вчителі щасливі!
Набираємо обертів!
Нещодавно ми зустрічали очні класи в стінах шкіл і проводили навчальну евакуацію в укриття, організовано спускались в сховище, обговорювали правила поведінки і, навіть, встигали з’їсти вміст тривожного рюкзачка.
А сьогодні вже під звуки справжньої сирени вчителі з учнями не в класі, а в укритті.
Життя продовжується – навчання триває!
Як же хочеться, щоб війна закінчилася!
Слава ЗСУ!