Ліцеїсти відвідали виставку «Праведний шлях: українці-рятівники»

 

 25 січня 2019 року учні Економіко-правового ліцею ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва з нагоди відзначення  Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Тематична виставка «Праведний шлях: українці-рятівники» не залишила байдужих. Дев’ятикласники слухали, переживали, відчували.

Після екскурсії ліцеїсти взяли участь у музейному  уроці «Акварелі: палітра людських страждань», де провели історичне розслідування етнічних злочинів, скоєних під час нацистського панування в Європі, змогли висловити свої міркування, переживання, намагалися осягнути трагічні події минулого. Після перегляду зворушливого мультфільму про Діну Беббіт, талановиту мультиплікаторку студії Уолта Діснея, дитинство якої пройшло у нацистських таборах, ліцеїсти дійшли  висновку: «Життя – то найдорожчий скарб. І цінність його не залежить ні від кольору шкіри, ні від кольору очей. Розпоряджатися чужими життями ніхто не має права!»