«Квітковий вернісаж»

Чудовий квітковий вернісаж до весняних свят розквітнув у виставковій залі Центру дитячої та юнацької  творчості Деснянського району міста Києва. 

У центрі живописної експозиції розмістилось декоративне панно «Дівчина-весна», створено талановитими вихованцями відділу декоративно-ужиткового мистецтва (завідувач Татарова Т. О.)

Різноманіття бачення дітьми краси нашої землі, наслідування традиційні види ремесел вражає. На виставці представлено живопис і вироби з бісеру, самчиківський розпис і вишивку стрічками, писанкарство і вироби з солоного тіста. Україна є невичерпним джерелом талантів, а кожне покоління, маючи свою самобутню неповторність у прояві цих талантів, підсвідомо віддзеркалює багатство духовної та творчої спадщини нашого народу.

Свої творчі роботи представили вихованці гуртків та студій:

  • зразковий художній колектив «Мальви»  (керівник Наталія Харитонова);
  • «Мальовничий коктейль» (керівники Ольга Машевська, Тетяна Вербовець, Юлія Рогоза);
  • «Акварель» (керівник Юлія Стеценко);
  • «Дивоколо» (керівник Євгенія Чебуніна);
  • «Рукоділля» (керівник Лариса Давиденко);
  • «Сонячна леліточка» (керівник Людмила Кузик);
  • «Креативна майстерня» (керівник Наталія Шибаршина);
  • «Ладонька» (керівник Лілія Вайтюшенко);
  • «Бісероплетіння» (керівник Світлана Матвієнко).

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати «Квітковий вернісаж»!