Конкурс дитячого малюнку «Пожежна безпека очима дітей»

               11 лютого у виставковій залі Київської дитячої художньої школи №5  відбулось нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Пожежна безпека очима дітей».

Серед переможців  учень 2-Б  класу ЗЗСО № 307 Омельчук Владислав, учениця 7-А класу ЗЗСО № 119 Віротченко Софія, учениця 5-А класу ЗЗСО № 300 Горлушко Вікторія, учень 11-Б класу НВК № 39 Єлфімов Олексій.

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих успіхів!