Гра-конкурс «ЕКОкараван»

Учні 5-А класу екологічного гуртка «Знавці природи» під керівництвом вчителя біології Яковенко Т.С.  16 квітня 2019 року взяли участь в черговому етапі гри-конкурсі «ЕКОкараван», що проводиться в рамках міської програми «Крок до природи» в Київському палаці дітей та юнацтва.

Тематика гри «Тварини в геральдиці». Під час гри учні відповідали на запитання «Брейн-рингу», визначали по опису якій тварині поставлений пам’ятник. Цікавими виявилися завдання визначення відповідності герба (з зображеною твариною) з країною, дзьоба птаха з робочим інструментом.

 По закінчення гри учні набрали максимальну кількість балів.

Гуртківці показали високий рівень своїх знать та отримали багато цікавої інформації про тваринний світ та отримали позитивні емоції під час спілкування з однолітками.

Бажаємо подальших успіхів у фінальній грі яка відбудеться в травні!!!