Для КДЮСШ №14 чемпіонат Києва з боксу став ПЕРЕМОЖНИЙ!
18.05.2023
У період з 11 по 13 травня 2023 року у Києві на базі спорткомплексу КНУБА відбувся чемпіонат міста Києва з боксу серед юнаків та дівчат 2009-2010 років народження.
Боксери міста мали змогу вибороти медалі з 16 вагових категорія серед юнаків та 13 вагових категорій серед дівчат.
У ваговій категорії 46 кг. вихованець тренера Федоренка О. КДЮСШ №14 ОСТАПЕНКО Гліб одержав три перемоги і виборов ЗОЛОТУ медаль.
Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації вітає юного чемпіона та його тренера-викладача з блискучим результатом та бажає наступних перемог на боксерському ринзі!







































































