День фізичної культури та спорту
12.09.2022
Мер Києва Віталій Кличко нагородив працівників спортивної сфери столиці до Дня фізичної культури та спорту. За вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту, відданість справі, активну громадську позицію, популяризацію здорового способу життя почесні грамоти та подяки Київського міського голови отримали 42 тренери та директори спортивних шкіл, серед них вчителі фізичної культури Деснянського району:
Сидорова Тетяна Михайлівна – вчитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №277 з поглибленим вивченням англійської мови;
Сазонова Олена Миколаївна – вчитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови.
У другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту.
– Після довгої перерви у навчанні учні шкіл із задоволенням взяли участь у спортивних естафетах.
– Змагання з легкої атлетики, футболу, волейболу, тенісу знову можна було побачити на спортивних майданчиках закладів освіти.
– А для учнів, що навчаються дистанційно вчителі фізичної культури провели Олімпійський урок (TV).
– Фізкультурні розваги дуже подобаються дошкільнятам, тому що об’єднують спільними переживаннями, дарують відчуття перемоги. А головне – спортивні розваги допомагають формувати бажання бути сильними, витривалими, займатися спортом.
Ми віримо, що наступного року всі разом будемо змагатися на спортивних майданчиках та в сучасних спортивних залах улюблених шкіл!
Дякуємо нашим Захисникам!
Дякуємо ЗСУ та всім-всім за можливість повернутися до очного навчання!
Все буде Україна!
















































































