День фізичної культури та спорту

Мер Києва Віталій Кличко нагородив працівників спортивної сфери столиці до Дня фізичної культури та спорту. За вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту, відданість справі, активну громадську позицію, популяризацію здорового способу життя почесні грамоти та подяки Київського міського голови отримали 42 тренери та директори спортивних шкіл, серед них вчителі фізичної культури Деснянського району:

Сидорова Тетяна Михайлівна – вчитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №277 з поглибленим вивченням англійської мови;

Сазонова Олена Миколаївна – вчитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови.

У другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту.

– Після довгої перерви у навчанні учні шкіл із задоволенням взяли участь у спортивних естафетах.

– Змагання з легкої атлетики, футболу, волейболу, тенісу знову можна було побачити на спортивних майданчиках закладів освіти.

– А для учнів, що навчаються дистанційно вчителі фізичної культури провели Олімпійський урок (TV).

– Фізкультурні розваги дуже подобаються дошкільнятам, тому що об’єднують спільними переживаннями, дарують відчуття перемоги. А головне – спортивні розваги допомагають формувати бажання бути сильними, витривалими, займатися спортом.

Ми віримо, що наступного року всі разом будемо змагатися на спортивних майданчиках та в сучасних спортивних залах улюблених шкіл!

Дякуємо нашим Захисникам!

Дякуємо ЗСУ та всім-всім за можливість повернутися до очного навчання!

Все буде Україна!