Декада партнерства В закладах освіти Деснянського району

В закладах освіти Деснянського району продовжується декада партнерства та комунікації, в основі якої – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками.

Так, для другокласників ліцею №293 було проведено  фітнес – тренування.

Кожна дитина отримала задоволення від проведеного часу, тим більше, що тренером була мама однієї з учениць – Чикаловець Євгенія.

А третьокласники ліцею №39  в рамках декади “Творимо майбутнє разом” стали учасниками майстер-класу “Оберіг для воїна “. Роботу учнів не спинила навіть повітряна тривога, бо  розуміючи важливість свого маленького вкладу в Перемогу, третьокласники продовжили працювати в укритті. Тепло дитячих рук буде оберігати і радувати наших воїнів!

Долучились до декади партнерства “Творимо майбутнє разом” і учні ЗЗСО №251: семикласники закладу взяли участь у проведенні круглого  столу “Професії моєї родини”. Діти розповіли про професійні здобутки батьків та специфіку їх роботи. Було цікаво і пізнавально!

Вдало стартувала декада партнерства та комунікації у ЗЗСО №250: на уроці «Я досліджую світ» учні не лише вивчали тваринний світ Африки, а й під керівництвом мами однієї з учениць взяли участь у майстер- класі з виготовлення іграшки у вигляді жабки з південної Африки!

Відзначились цікавим заходом під час проведення  декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом» учні 5-х класів ЗЗСО №189:  на уроці інформатики взяли участь в цікавій вікторині Kahoot на тему «Текстовий процесор WORD».

Декада продовжується! Чекаємо  цікавих повідомлень про вдалі форми партнерської комунікації!