Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш нестерпний біль

Чорнобиль…Минуло 33 роки. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш нестерпний біль. Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини.

В спеціалізованій школі  І-ІІІ ступенів № 277 з поглибленим вивченням  англійської мови Деснянського району міста Києва  відбулися заходи  до Дня пам’яті трагедії на Чорнобильській АЕС.

23-25 квітня під час виховних годин учні ще раз перегорнули гіркі сторінки історії нашої країни, у актовій залі відбулася зустріч з ліквідаторами  та безпосередніми свідками подій 1986 року. Учні 6-А класу підготували для гостей  музичне привітання. Перед учнями виступили гості: Ягодкін Анатолій Гнатович – ліквідатор, директор фонду інвалідів Чорнобиля та Аміров Вадим Олексійович, який будував Чорнобильску АЕС.  

Учні 5-х класів відвідали  Національний музей «Чорнобиль». У музеї більше семи тисяч експонатів: документи під грифом «Таємно», реліквії із «зони відчуження»… і багато-багато живих облич на чорно-білих фотографіях, що  справили велике враження на відвідувачів.

Нехай у 26 квітня тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в думах кожного з нас співчуттям і милосердям.