Перший урок у закладах загальної середньої освіти Деснянського району

Перший у 2024/2025 навчальному році урок «Vincit qui meminit (Перемагає той, хто пам’ятає)» в закладах загальної середньої освіти Деснянського району був присвячений вшануванню пам’яті захисників і захисниць України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Цьогоріч він запам’ятається багатьом своєю незламністю та твердою вірою у Перемогу! Від першокласника до випускника, від родини до родини, всі українці нині об’єднані спільною думкою та вірою у світле майбутнє, мир в Україні!

Діти пригадали такі поняття як війна, суверенітет, гібридна війна тощо, а також згадали події, які відбувалися та відбуваються в країні, вшанували мужність та патріотизм громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України.

Це можливість зростити в наших дітях гордість за свою країну та усвідомлення того, що кожен з них є частиною великої нації, виховати в них почуття гідності, патріотизму та поваги до тих, хто віддав все заради миру та свободи на рідній землі.

Схиляємо голови дякуючи нашим ГЕРОЯМ за можливість виховувати майбутнє покоління патріотів. Світла пам’ять нашим захисникам, які стояли за волю України, за її свободу і незалежність!

Слава Україні! Героям слава!