У період з 15 по 22 липня 2022 року КНП “Освітня Агенція Міста Києва” було проведено онлайн-опитування щодо готовності випускників закладів загальної середньої освіти Києва до складання національного мультипредметного тестування

У період з 15 по 22 липня 2022 року КНП “Освітня Агенція Міста Києва” було проведено онлайн-опитування щодо готовності випускників закладів загальної середньої освіти Києва до складання національного мультипредметного тестування.

Опитування пройшли 736 респондентів, котрі планували складати національне мультипредметне тестування.
Досліджувались такі питання:
????готовність абітурієнтів та найефективніші способи підготовки до складання національного мультипредметного тестування;
????оцінка випускниками закладів загальної середньої освіти цього освітнього нововведення;
????особливості вступної кампанії до закладів вищої освіти під час воєнного стану.
73,1% респондентів позитивно ставиться до складання НМТ замість ЗНО та підтримують складання тестування через спрощену процедуру його проведення.
У цілому випускники 11-х класів оцінюють власну готовність до складання національного мультипредметного тестування із навчальних предметів на достатньому рівні.
Щодо вступу до закладу вищої освіти, то станом на 15 − 22 липня 2022 року 85% абітурієнтів визначилися або із закладом вищої освіти, куди вступатимуть, або зі спеціальністю. Майже половина з них (46,2%) обрала спеціальність та заклад вищої освіти, третина опитаних − визначилася зі спеціальністю, але обирає між кількома закладами вищої освіти. Більшість абітурієнтів (76,6%) планує здобувати вищу освіту в Україні, кожен десятий опитаний − за кордоном.