7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я.
До Всесвітнього дня здоров’я для учнів гімназіі «Троєщина» проведено інформаційний мікс «Ми за здоровий спосіб життя!» Головна мета заходу – виховання у молоді турботливого ставлення до особистого здоров’я.
Інформаційний мікс складався з декількох частин:
– семінар-тренінг «Психічне та фізичне здоров’я людини: запитання та відповідь» проведений викладачем біологіі гімназіі «Троєщина» Голуб Я.М.
– калейдоскоп корисних порад «Моє здоров’я»
– відео-екскурсія «В країні здоров’я»
– інтернет акція «За здоровий спосіб життя» з використанням соціальних мереж інстаграм та фейсбук.
Формувати у учнів уявлення про те, що здоров’я значною мірою залежить від нас самих, популяризувати здоровий спосіб життя, викликати прагнення зберігати та зміцнювати здоров’я- є важливим напрямком діяльності кожного вчителя. Будь-яка робота щодо пропаганди здорового способу життя, направлена на вирішення важливої задачі, основна мета якої – збереження майбутнього нації.