Мітинг-пам’яті на честь Героя Небесної Сотні В’ячеслава Веремія
20.02.2019
… І серце гаряче на мармур упало,
Свій образ на ньому закарбувало –
Хай дивляться люди, нехай пам’ятають,
Що душі героїв не помирають…
Тетяна Домашенко
20 лютого 2019 року на подвір’ї школі І-ІІІ ступенів № 270 Деснянського району міста Києва відбувся Мітинг-пам’яті на честь Героя Небесної Сотні В’ячеслава Веремія.
У заході взяли участь: Голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Заболотний Геннадій Вадимович, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськості, члени Спілки ветеранів АТО Деснянського району, педагогічний та учнівській колективи.
В’ячеслав Веремій – Герой Небесної Сотні, випускник школи № 270, з меморіальної дошки щодня зустрічає і проводжає своїм поглядом учнів, нагадуючи кожному про обов’язок перед Україною. Він був справжнім патріотом своєї Батьківщини, відчував біль своєї держави, вболівав за її долю.
Шкільна громада та гості заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять про Героя.
На знак відваги, сили духу і стійкості присутні поклали квіти до меморіальних дошок загиблих випускників школи В. Веремія, А. Мишка та І. Петренка.
Учнівська молодь спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови, педагогічний колектив школи І-ІІІ ступенів № 275 імені Кравчука Володимира взяли участь у мітингу пам’яті «Небесна Сотня на сторожі Гідності», що відбувся біля каплички Всіх Святих на території скверу Героїв Небесної Сотні (просп. В. Маяковського, 4).













































































