Майстер-клас «Кольоротерапія в роботі з учнями з особливими освітніми потребами»

20 грудня 2018 року в школі І-ІІІ ступенів № 259 Деснянського району міста Києва відбувся майстер-клас «Кольоротерапія в роботі з учнями з особливими освітніми потребами». Вітальним теплим словом зустрів учасників  заступник директора закладу освіти Коренюк А.В.

Ведуча майстер-класу Білошицька А.С.  презентувала свою роботу в закладі спрямовану на психологічну підтримку здобувачів освіти з особливими освітніми потребами та аргументувала вибір тематики заходу.

Надалі учасники систематизували значення понять «учні з особливими потребами», «засоби розвивальної роботи з аутистами», «кольоротерапія». Практична частина будувалася на колективних та індивідуальних вправах; виготовлені талісману-оберегу; перегляді тематичних відеоматеріалів; медитативної техніки та роботі з LED – дошкою .

По завершені заходу кожен учасник отримав роздатки для практичного використання та заряд позитивних емоцій.